Další služby

Garážová vrata - dodávka a montáž vrat

PB elektro dodává a montuje garážová vrata do garáží i větších hal. Garážová vrata jsou většinou vyráběna na zakázku, tedy přesně na míru. Zástupci PB elektro vždy nejprve přijedou a zaměří otvor pro garážová vrata. V nabídce jsou sekční garážová vrata i rolovací garážová vrata.


 

Vrata 1  Vrata 2  Vrata 3  Vrata 4  Vrata 5


Závory - dodávka a montáž závor

Zabýváme se také dodávkami a montáží závor. Závory jsou většinou montovány do výrobních prostor – do výrobních areálu nebo k vrátnicím.


 

Závora 1 Závora 2 


Vjezdové brány – pokovení, dovoz, zapojení...

Nabízíme vjezdové brány pro komerční objekty i pro rodinné domky a menší objekty. Vjezdové brány jsou vyráběny na zakázku. Nabízíme dva druhy: pojezdové brány (samonosné brány a kolejnicové brány) a dvoukřídlé nebo jednokřídlé brány, které jsou s nadzemním nebo podzemním pohonem. Pojezdové se dělí na samonosné a kolejnicové. Zajistíme vše, včetně montáže.


 

 Nový objekt Pohon 2 Příslušenství


Automatizace, řízení procesů, regulace

Automatizace, řízení procesů a regulace, to jsou služby převážně pro výrobní firmy. PB elektro zautomatizuje výrobní procesy nebo stroje. PB elektro dokáže zautomatizovat buď jednotlivé výrobní procesy nebo celé výrobní linky. Zautomatizovat lze kotelny – řízení kotlů, vyvíječe páry…, dále např. rozběhy velkých ventilátorů napojených na nadřazený systém.