Elektroinstalace

Domovní a bytové elektroinstalace

Vytvoříme úplnou elektroinstalaci domů a bytů od projektu až po revizní zprávu. Dodáme veškeré potřebné prvky pro rozvaděč i rozvody, přivezeme a namontujeme elektrické spotřebiče dle vašeho přání. Navrhneme umístění a druh osvětlovacích prvků od zářivek po bodové halogenové lampy s plynulou regulací výkonu a dálkovým ovládáním. Uspokojíme i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Průmyslové elektroinstalace

Provádíme veškeré elektroinstalační práce v průmyslové sféře. Rozvody elektrických, telefonních i počítačových sítí, montáže rozvaděčů a osvětlovacích soustav, instalace kanálů pro elektrické vedení, dodávky a připojení strojů a zařízení, vybavení řídicích místností technologických procesů, vrátnic, kamerových ústředen…

Rozvody bytové elektroinstalace – elektroinstalace novostaveb i opravy elektroinstalace

Poskytujeme kompletní služby v oblasti elektro. Zaměřujeme se na elektroinstalace novostaveb i na opravy elektroinstalace ve starších bytech. Opravy elektroinstalace děláme zejména v rámci částečné či celkové rekonstrukce objektu. Pokud tedy plánujete opravu či rekonstrukci bytu, s důvěrou se na nás obraťte.

Ať už plánujete rekonstrukci bytového jádra či rozsáhlejší rekonstrukci elektroinstalace, jsme tu pro vás.

Uděláme pro vás kompletní rozvody elektřiny, včetně případného projektu. Montujeme také rozvaděče, elektrické zásuvky, vypínače, datové zásuvky, telefonní rozvody, počítačové rozvody, také rozvody kabelů osvětlení. Nabízíme profesionalitu, kvalitu, příznivé ceny a dodržení domluvených termínů.

Kompletní rozvody elektroinstalace pro rodinné domy

Elektroinstalační práce provádíme jak u novostaveb rodinných domů, tak i v rámci částečné nebo úplné rekonstrukce domů. V oblasti elektroinstalace rodinného domu zajišťujeme vše.

V rámci elektroinstalace pro rodinné domy zhotovíme např.:

 • přípojky na síť domu
 • montáž rozvaděčů
 • montáž vypínačů
 • montáž elektrických zásuvek
 • montáž datových zásuvek
 • montáž telefonních rozvodů
 • montáž počítačových rozvodů
 • montáž jističů
 • montáž kabelů pro osvětlení
 • montáž všech druhů domácích svítidel
 • montáž nouzového osvětlení aj.
 • opravy elektroinstalace

Elektrické spotřebiče – připojení elektrospotřebičů

Dovezeme a odborně připojíme jakýkoliv elektrický spotřebič od jakéhokoliv výrobce dle vašeho požadavku. Na výběr máte ze široké nabídky firem působících na trhu – vybrat si můžete z nejrůznějších katalogů, které vám dáme k dispozici.

Můžeme pro vás zajistit ledničky, mrazničky, elektrické trouby a sporáky, okrasné lustry, myčky na nádobí, případně technologické výrobní stroje, jedná-li se o průmyslové použití.

Možná se ptáte, proč byste si měli objednat odborné zapojení spotřebiče, když si ho můžete zapojit sami. Na tuto otázku je velmi jednoduchá odpověď, ve většině případů se záruka na zakoupený spotřebič nevztahuje na poškození z neodborného zacházení se spotřebičem. Často se stává, že když se spotřebič neodborně zapojí, pokazí se, ovšem v servisu tvrdí, že se na tento druh poškození nevztahuje záruka. Když necháte odborné zapojení na nás, tak se vám tato událost nikdy nemůže stát.

Se zapojováním elektrospotřebičů máme bohaté zkušenosti. Pokud bude potřeba, můžeme vám například i rozšířit počet zásuvek, posunout zásuvky, apod.

Elektrické vytápění - podlahové topení, akumulační kamna…

Realizujeme vytápění bytových jednotek pomocí elektrické energie. Můžete si vybrat mezi třemi základními způsoby vytápění:

 • 1. Vytápění přímotopnými tělesy (konvektory)

Přímotopná tělesa jsou určena pro trvalé vytápění místností. Nabízíme i přenosné konvektory.

 • 2. Vytápění domu či bytu pomocí akumulačních kamen nebo podlahového akumulačního nebo přímého topení

Nabízíme nejen klasická akumulační kamna, elektrokotle a tepelná čerpadla, ale také topné rohože – tedy podlahové topení. Co se týče podlahového topení, lze ho označit za trend. Jedná se o nejčastěji montovaný druh topení v novostavbách. Podlahové topení je žádaný způsob vytápění. Podlahové topení je montováno nejčastěji do koupelen a ke kuchyňským linkám, ale podlahové topení může být jako hlavní zdroj tepla instalováno v celém domě. Podlahové topení se dává i pod plovoucí podlahy, nejčastěji se však podlahové topení montuje pod dlažby. Zajistíme dodávku i montáž podlahového topení.

 • 3. Temperování podlahy

Temperování podlahy je zajišťováno topnou rohoží nebo topným kabelem. Zajistíme dodávku i montáž.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte.

Vzduchotechnika, hromosvody, elektro revize a další

V naší nabídce jsou i odsavače par, digestoře a ventilátory.

Nabízíme také hromosvody v provedení:
 • pozink
 • měď
 • slitina titanzinek

Hromosvody namontujeme jako celou soustavu - včetně měřicích svorek. Svody mohou být odhalené i skryté v chránicí trubici pod omítkou.

Zaměřujeme se nejen na montáž hromosvodů, ale děláme také opravy a revize hromosvodů.

Děláme také revize elektro. Jak v případě elektroinstalace bytové, tak i v případě elektroinstalace průmyslové je vždy elektro práce zakončena výchozí revizí elektrického zařízení. Zajišťuje i opakované revize (periodické revize). Důležité je, aby elektroinstalace vyhovovala normám a zákonům - a hlavně aby byla bezpečná.

Telefony – pevné linky, videotelefony, domácí telefony

Dodáme ucelený systém domovních telefonů hlasových i s obrazovým přenosem, domácích interkomů, hlásicích zařízení, zvonkových tabel apod. Je možné i vytvořit zvonkové tablo podle vlastního návrhu a podmínek, kam má být umístěno. Veškeré komponenty jsou k dispozici jak v normálním, tak v „antivandal“ provedení.

Nabízíme:

 • široký výběr různých druhů telefonů
 • instalaci telefonů - rozvody telefonních kabelů
 • montáž telefonních zásuvek

Domovní zvonky, bzučáky a gongy

V nabídce jsou i:

 • klasické zvonky s tlačítkem
 • bzučáky
 • gongy

Nabízíme různé druhy těchto produktů. Kompletní instalaci děláme v rodinných domech i v bytech.

Strukturovaná kabeláž: počítačová síť, telefonní síť - rozvody

Zajišťujeme také montáž LAN sítí. V kabelu jsou čtyři páry vodičů, které umožňují použít kabel pro počítačovou síť i telefon, což je tzv. strukturovaná kabeláž. Dodáváme nejen kabeláž, ale i zásuvky, zajišťujeme dodávku i montáž.

Televizní a anténní rozvody

Potřebujete v bytě či v rodinném domku rozvést anténní kabely? Kontaktujte nás, zajistíme veškeré rozvody anténních kabelů, včetně případné montáže zásuvek.