Další služby

Elektrické spotřebiče – připojení elektrospotřebičů

Dovezeme a odborně připojíme jakýkoliv elektrický spotřebič od jakéhokoliv výrobce dle vašeho požadavku. Na výběr máte ze široké nabídky firem působících na trhu – vybrat si můžete z nejrůznějších katalogů, které vám dáme k dispozici.

Můžeme pro vás zajistit ledničky, mrazničky, elektrické trouby a sporáky, okrasné lustry, myčky na nádobí, případně technologické výrobní stroje, jedná-li se o průmyslové použití.

Možná se ptáte, proč byste si měli objednat odborné zapojení spotřebiče, když si ho můžete zapojit sami. Na tuto otázku je velmi jednoduchá odpověď, ve většině případů se záruka na zakoupený spotřebič nevztahuje na poškození z neodborného zacházení se spotřebičem. Často se stává, že když se spotřebič neodborně zapojí, pokazí se, ovšem v servisu tvrdí, že se na tento druh poškození nevztahuje záruka. Když necháte odborné zapojení na nás, tak se vám tato událost nikdy nemůže stát.

Se zapojováním elektrospotřebičů máme bohaté zkušenosti. Pokud bude potřeba, můžeme vám například i rozšířit počet zásuvek, posunout zásuvky, apod.


Elektrické vytápění - podlahové topení, akumulační kamna…

Realizujeme vytápění bytových jednotek pomocí elektrické energie. Můžete si vybrat mezi třemi základními způsoby vytápění:

  • 1. Vytápění přímotopnými tělesy (konvektory)

Přímotopná tělesa jsou určena pro trvalé vytápění místností. Nabízíme i přenosné konvektory.

  • 2. Vytápění domu či bytu pomocí akumulačních kamen nebo podlahového akumulačního nebo přímého topení

Nabízíme nejen klasická akumulační kamna, elektrokotle a tepelná čerpadla, ale také topné rohože – tedy podlahové topení. Co se týče podlahového topení, lze ho označit za trend. Jedná se o nejčastěji montovaný druh topení v novostavbách. Podlahové topení je žádaný způsob vytápění. Podlahové topení je montováno nejčastěji do koupelen a ke kuchyňským linkám, ale podlahové topení může být jako hlavní zdroj tepla instalováno v celém domě. Podlahové topení se dává i pod plovoucí podlahy, nejčastěji se však podlahové topení montuje pod dlažby. Zajistíme dodávku i montáž podlahového topení.

  • 3. Temperování podlahy

Temperování podlahy je zajišťováno topnou rohoží nebo topným kabelem. Zajistíme dodávku i montáž.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte.


Počítačové, telefonní a televizní sítě

Telefony – pevné linky, videotelefony, domácí telefony

Dodáme ucelený systém domovních telefonů hlasových i s obrazovým přenosem, domácích interkomů, hlásicích zařízení, zvonkových tabel apod. Je možné i vytvořit zvonkové tablo podle vlastního návrhu a podmínek, kam má být umístěno. Veškeré komponenty jsou k dispozici jak v normálním, tak v „antivandal“ provedení.

Nabízíme:

  • široký výběr různých druhů telefonů
  • instalaci telefonů - rozvody telefonních kabelů
  • montáž telefonních zásuvek

Domovní zvonky, bzučáky a gongy


V nabídce jsou i:

  • klasické zvonky s tlačítkem
  • bzučáky
  • gongy

Nabízíme různé druhy těchto produktů. Kompletní instalaci děláme v rodinných domech i v bytech.

Počítačové sítě 

Zajišťujeme také montáž LAN sítí. V kabelu jsou čtyři páry vodičů, které umožňují použít kabel pro počítačovou síť i telefon, což je tzv. strukturovaná kabeláž. Dodáváme nejen kabeláž, ale i zásuvky, zajišťujeme dodávku i montáž.

Televizní a anténní rozvody

Potřebujete v bytě či v rodinném domku rozvést anténní kabely? Kontaktujte nás, zajistíme veškeré rozvody anténních kabelů, včetně případné montáže zásuvek.
 


Automatizace, řízení procesů, regulace

Automatizace, řízení procesů a regulace, to jsou služby převážně pro výrobní firmy. PB elektro zautomatizuje výrobní procesy nebo stroje. PB elektro dokáže zautomatizovat buď jednotlivé výrobní procesy nebo celé výrobní linky. Zautomatizovat lze kotelny – řízení kotlů, vyvíječe páry…, dále např. rozběhy velkých ventilátorů napojených na nadřazený systém.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás telefonicky nebo nám můžete odeslat dotaz

  608 101 984